Šatní skříně: konečně vyřešíte problém s nedostatkem prostoru

Problém s nedostatkem úložného prostoru se řeší všude tam, kde se bojuje o každý centimetr místa. A jen šatní skříně s posuvnými dveřmi elegantním způsobem vyřeší tento problém. Šatní skříně své místo našly nejen na chodbě, ale v kuchyni, ložnici i dětském a obývacím pokoji. Jak si vybrat tu správnou? Kromě velikosti řešíme materiál. Masivní dřevo nebo laminát? Laminát je levnější, ale masiv zase kvalitnější a díky letokruhům máte doma originální kus, který již nikdo v tomto provedení vlastnit nebude. Moderní laminátové skříně jsou jednoduché na údržbu a trendy – široká paleta barev a tvarů. Přírodní dřevo, ale nic nenahradí. Dřevo přináší do domácnosti pocit tepla, ceníme si dlouhou životnost a skutečnost, že při drobné vadě se dá jemně přebrousit a nalakovat nanovo.

Oblíbené skříně do ložnice

Největší zájem je stále o skříně do ložnice, kde vnitřní uspořádání závisí na tom, kde bude umístěna a co v ní budete ukládat. Skříň v předsíni by měla obsahovat věšákové tyče na odkládání kabátů, police na boty a zásuvky na šály, rukavice, čepice a podobně. Do šatní skříně v ložnici a dětském pokoji budeme ukládat hlavně oblečení, proto je nutné vhodně nakombinovat věšákové tyče s poličkami a zásuvkami. V kuchyni oceníme více police na ukládání kompotu, spotřebičů apod. Zbývá se rozhodnout: Posuvné dveře nebo klasické otevírání? Jak bylo výše uvedeno, v menších bytech jednoznačně vítězí posuvné dveře, které nebudou zabírat prostor před skříní.

Budeme objednávat – levné šatní skříně

A kde nabízejí moderní levné šatní skříně ve špičkové kvalitě? Určitě se vám vyplatí zavítat do internetového obchodu t-nabytek.cz, kde vyřešíte i Ježíška a to v sekci ´Domácí potřeby´, pokud nemáte zájem o nábytek. Výběr je ohromný ceny skvělé stejně jako zákaznický servis. Přejeme příjemné nakupování!Sibera-servis.cz – blog o bydlení a nábytku